Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedszkole nr 4 w Międzyrzecu Podl

Utworzony przez koma, 11 grudnia 2008 r. o 14:15
Przepraszam Panią dyrektor U.G i Panią E.K za zamieszczone na ich temat informacje na forum Dziennika Wschodniego. Monika Chwedoruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W związku z wykorzystaniem mojego komputera przez osobę trzecią do komentowania działań osób p. Gwiazdowskiej i p. Kochańskiej ja ze swej strony przepraszam K.Modrzewska-Piesta.Mam jednocześnie nadzieję że Pani,która tego dokonała nadużywając mojego zaufania będzie miała odwagę cywilną żeby wziąść odpowiedzialnosć za swoje czyny,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie,internet dzieki swojej anonimowosci sprzyja rozsiewaniu fałszywych opinii, oskrżeń,obelg,jednak nie tędy droga...zastanówcie się zanim postanowicie zrobic komuś przykrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnieszka napisał:
ludzie,internet dzieki swojej anonimowosci sprzyja rozsiewaniu fałszywych opinii, oskrżeń,obelg,jednak nie tędy droga...zastanówcie się zanim postanowicie zrobic komuś przykrość
O widzicie jak sprawiedliwość wygrała. Do wszystkich którzy opluwają tu na forum. Też może się tak skończyć. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BP napisał:
O widzicie jak sprawiedliwość wygrała. Do wszystkich którzy opluwają tu na forum. Też może się tak skończyć. Pozdrawiam
jakaś zielona mendoza próbuje zastraszyć wyborców za ANONIMOWĄ KRYTYKĘ władzy? TEJ ZIELONEJ MENDOZIE POKAZUJEMY: http://www.mmpulawy.pl/zdjecie/kibice-na-m...ynski-6999.html niestrasz, niestrasz zielona mendozo, bo się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żaden sposób obie przeproszone przeze mnie Panie nie zostały obrażone czy znieważone postami wysłanymi z mojego komputera co udało mi się w końcu ustalić i piszę to z pełną odpowiedzialnością. Jednocześnie dziwi fakt ,że tymi obrzydliwymi plotkami podniecają się Ci co sami nie maja czystych sumień. K.Modrzewska -Piesta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...